Szervező mérnök

  • Cég neve

    FGSZ Földgázszállító Zrt.

  • Munkavégzés helye

    2220 Vecsés

  • Egyéb juttatások

    • Mobiltelefon
    • Cafeteria
    • Munkába járás támogatás
    • Egészségbiztosítás
    • Élet- és balesetbiztosítás

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Főiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

A Közép-magyarországi Üzemeltetéshez tartozó földgázszállító technológiai rendszer üzemeltetési, karbantartási, hibaelhárítási tevékenységéhez kapcsolódó feladatok szervezése és végrehajtásának koordinálása, az előírt határidők és minőségi követelmények betartásával az elvárásoknak megfelelően.

Főbb feladatok:

  • Szervezi és koordinálja a Közép-magyarországi Üzemeltetés szervezethez tartozó technológiai szerelők és diszpécserek tevékenységét, valamint biztosítja a feladatuk végrehajtásához szükséges feltételeket.
  • A nagynyomású földgázszállító rendszeren biztosítja az FGSZ Zrt. belső utasításaiban előírt feladatok végrehajtásához szükséges szakembereket, eszközöket, anyagokat és egyéb a munka elvégzéséhez szükséges erőforrásokat.
  • Készíti a földgázszállító technológiai üzemeltetésének terveit-kapacitásgazdálkodását, irányítja annak végrehajtását.
  • Egyéb adminisztrációs feladatok.

A munkavégzés helye: Vecsés és a Közép - magyarországi Üzemeltetés működési területe

Elvárások

  • Műszaki felsőfokú végzettség (BSC, Msc).
  • Rendszerszemlélet.
  • Komplex gondolkodásmód.
  • Precíz, munkája iránt elkötelezett személyiség.
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek.
  • B kategóriás jogosítvány/Gépjárművezetői gyakorlat.

Előnyt jelent

  • Gépészmérnök vagy olaj– és gázmérnöki oklevél.
  • Gázszállító rendszer ismerete, gázipari tapasztalat.
  • Alapfokú angol nyelvtudás.
  • Jó szervezőkészség, emberek irányításában szerzett tapasztalat.

Kívánt jellemvonások:

  • Proaktív személyiség, széleskörű látásmód.
  • Rugalmasság és jó alkalmazkodó képesség.
  • Precizitás, megbízhatóság és szabálykövető magatartás.
  • Együttműködő képesség.

Amit kínálunk

  • Versenyképes juttatási csomag.
  • Regionális piacvezető munkahely.
  • Hosszú távú karrier.

Céginformáció

A magyarországi földgázszállító rendszer működtetése nemcsak izgalmas feladat, hanem teljesen egyedi is. Csatlakozzon hozzánk, építsen hosszú távú karriert egy különleges szakterület megbecsült támogatójaként!

A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérjük csatolja magyar nyelvű fényképes önéletrajzát!